Денови на психологија – 2023

Loading Настани

« All Настани

 • This event has passed.

Денови на психологија – 2023

1 декември 2023 @ 10:30 - 2 декември 2023 @ 15:30

Наше големо задоволство е да ви упатиме топла покана за нашиот долгоочекуван годишен настан, Денови на психологија™, чиј домаќин е Факултетот за психологија при Меѓународниот Славјански Универзитет.

 • 📅 Датуми на настанот: 1 и 2 декември (петок и сабота)
 • 💳 Учеството на настанот е бесплатно
 • 📍 Локации за физичко присуство (можете да се пријавите подолу на оваа страница):
  • 1 декември (петок), 10:30 часот амфитеатар на МСУ во Битола
  • 2 декември (сабота) 10:30 часот во Mayberry Highway во Св. Николе (дел од МСУ кампусот)
 • 🌐 Онлајн: За оние кои не можат физички да присуствуваат на настанот, можат да ни се придружат онлајн. Линк: https://msu-edu-mk.zoom.us/meeting/register/tZYscu6hqTouHdXpPWoDKyOQpTQRMJdTwQZK
 • Линк до настанот на Facebook: https://www.facebook.com/events/859526902281349/


Што да очекувате?


Подгответе се за настан со многу говорници и предавачи од областа на психологијата, интерактивни работилници и дискусии за широк спектар на теми од психологијата.

Без разлика дали сте студенти, искусни професионалци од областа, или едноставно ја сакате психологијата, на настанот можете да најдете содржини кои ќе ве интересираат.


Зошто да присуствувате?


 • ✅ Добијте увид од водечките експерти во областа.
 • ✅ Поврзете се со истомисленици кои ја сакаат психологијата.
 • ✅Дознајте за најновите трендови и истражувања кои го обликуваат светот на психологијата.
 • ✅ Учете во пријатна атмосфера.
 • ✅ Можност да се запознаете со многу техники кои се користат во психологијата.
 • ✅ Можност да бидете дел од интерактивни предавања и работилници.
 • ✅ Кафе дружба и вмрежување на паузите.
 • ✅ електронска благодарница за учество.

АгендаКако да се регистрирате?


Обезбедете го вашето место денес со регистрација на настанот за физичко присуство подолу на оваа страница. Раната регистрација гарантира дека Вашето место на настанот е обезбедено!


Споделете го настанот со пријателите


Слободно споделете ја оваа покана со пријателите, колегите или секој со кој го делите интересот за фасцинантниот свет на психологијата. Придружете ни се на нашите Денови на психологијата, каде што не само што ќе го проширите вашето знаење, но и ќе разговарате со истомисленици и искусни психолози.


Аплицирајте за онлајн учество


За да учествувате на настанот онлајн, Ве молиме регистрирајте се на следниов линк: https://msu-edu-mk.zoom.us/meeting/register/tZYscu6hqTouHdXpPWoDKyOQpTQRMJdTwQZK


Аплицирајте за учество со физичко присуство


Формата не е достапна за пријавување.


Денови на психологија™ е заштитена трговска марка. Секое неовластено користење и прекршување е казниво по закон.

Детали

Почнува:
1 декември 2023 @ 10:30
Завршува:
2 декември 2023 @ 15:30
Настан Категорија:
Веб сајт:
https://msu-edu-mk.zoom.us/meeting/register/tZYscu6hqTouHdXpPWoDKyOQpTQRMJdTwQZK

Локација

МСУ Битола и Свети Николе

Организатор